Váš nákupní košík je prázdný.
775 037 100

Glukomanan - znáte ho?

GLUKOMANAN,

je čistě rostlinná, ve vodě rozpustná vláknina, která se skládá z nestravitelných sacharidových řetězců asijského kořene konjak (Amorphophallus konjac).

Vzhledem ke své vysoké schopnosti nabobtnání (až do 200 násobku vlastního objemu), vyvolává Glukomanan příjemný pocit plnosti v žaludku a současně tím i pocit sytosti.

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) potvrdil, že Glukomannan je vhodný k hubnutí jako součást nízkokalorické diety.

Podle studie Ketley and Swanson 2005 vyšlo najevo, že 2 až 4 gramy Glukomannanu za den zefektivní proces spalování tuků. A to v závislosti na vylepšení citlivosti na inzulín a regulace krevního cukru. To v praxi znamená, že dokážeme opět lépe kontrolovat svůj apetit

Ketley and Swanson (2005)

 Z další studie s Glukomannanem (Walsch 1984) vyplynulo, že podávání Konjakového mannanu snížilo hladinu „špatného“ cholesterolu a zvýšilo „zdravého“ cholesterolu. V porovnání se standardně používanou vlákninou byl Glukomannan dokonce účinnější.

   Walsh DE, Yaghuobian V, Behforooz A (1984), Effect of glucomannan on obese patients (clinical study)

 

JAK NÁM PROSPÍVÁ?


snižuje glykemický index

snižuje hladinu cholesterolu v krvi, krevní tlak a tělesnou hmotnost

pomáhá kontrolovat hladinu cukru v krvi

Ale zejména velmi příznivě ovlivňuje naši střevní mikrofloru a tím zlepšuje chod celého našeho organismu.

GLUKOMANAN podporuje trávení

Zdraví střev je ukazatelem celkového zdraví člověka. To znamená dobrá průchodnost střev a správné zastoupení bakterií. Nesprávné fungování střev a špatné zastoupení bakterií ve střevech vede ve skutečnosti k obezitě.

Glukomanan byl shledán desítkami studií po celém světě jako látka, která prokazatelně napomáhá snižování tělesné hmotnosti.*

 

V našem e-shopu můžete glukomanan koupit v podobě špaget, nudlí a rýže, které si připravíte jako běžné těstoviny ( s omáčkou, masem, zeleninou...)

Koupit zde:

Nebo si jej můžete zakoupit jako rozpustný nápoj, ideální na cesty, do práce, prostě kamkoliv

Koupit zde:

 

Vložte svůj komentář
Archív blogu