Váš nákupní košík je prázdný.
775 037 100

O nás

Zdravím všechny!

Opravdu zdravé a pokud možno trvalé zhubnutí je snem každého, kdo dříve rád dopřál svému tělu štědřejší příjem energie nebo mu jednoduše genetický bůh nenadělil uvědomělou hormonální výbavu a kvalitní spalování.

Byla jsem na tom podobně a několikaletá snaha o zhubnutí, která byla korunována spíše neúspěchy, než vysněným skóre na budíku vah, mě přivedla až k nízkosacharidové dietě. Po letech hledání a zkoušení jsem objevila výrobky anglické firmy Exante, které jsou chutné, vyhovují mi svým složením a kvalitou (např. nepoužívají ke slazení aspartam, jsou doplněny o vitamíny a minerály) a jsou cenově dostupnější než konkurenční výrobky (na kterých mi vždy něco nesedělo, ať už cena, chuť, použití sporných přísad nebo absence vitamínů).

Denní jídelníček sestavený pomocí odměřených sáčků má i tu výhodu, že odpadá složité a časově náročné počítání kalorií, sacharidů a bílkovin a sestavování vhodných porcí, což dřívější „manuální“ diety vyžadovaly.

Po názorném „bezbolestném“ shození prvních kilogramů se o toto jídlo, tyčinky, koktejly začaly zajímat moje kamarádky, známí a další lidé, a tak vznikl projekt Nízkosacharidová dieta.cz společnosti Tadelito s.r.o. Ten má za cíl zprostředkovat skrze svůj e-shop anglickou recepturu české veřejnosti a pomoci tam, kde ostatní pokusy o zhubnutí neuspěly.

A teď pojďme ověřit, zda je nízkosacharidová dieta Exante to pravé, co vyvede Vaše tělo z nadváhy!

Vaše Lucie Englišová-Flašarová